Всеукраїнське видання «Все про бухгалтерський облік» провело для львівських політехніків семінар-практикум

Кафедра ОА Львівської політехніки
Всеукраїнське видання провело для політехніків семінар

30 жовтня 2018 року для студентів, викладачів кафедри обліку та аналізу та бухгалтерів-практиків Всеукраїнське видання «Все про бухгалтерський облік» провело семінар-практикум на тему «Осінні зміни та актуальні питання обліку та оподаткування».

Менеджер із питань регіонального розвитку видання Катерина Ненько ознайомила присутніх зі змінами у структурі видання, а також розповіла про переваги та структуру електронної версії видання.

Головний лектор семінару Людмила Шахно (міжнародний сертифікований професійний бухгалтер CAP, CIPA) розповіла про основні зміни у законодавчих актах, що стосуються питань нарахування та сплати ПДВ, підготовки до складання річної фінансової звітності за національними (НПСБО) та міжнародними (МСФЗ) стандартами, проблем обліку дебіторської заборгованості тощо.

Наприкінці семінару гостя дала ґрунтовні відповіді на питання присутніх.