Всеукраїнська олімпіада у Львівській політехніці для професійної орієнтації вступників

Приймальна комісія Львівської політехніки
вступнику 2017

У 2017 році буде проведено Всеукраїнську олімпіаду Національного університету «Львівська політехніка» на основі повної загальної середньої освіти, результати якої можуть бути враховані у конкурсному балі вступника.

Взяти участь в олімпіаді

1. З яких предметів проводиться олімпіада?

З обраного учасником одного предмету. Зокрема — з математики, фізики, хімії, іноземної мови.

2. На які спеціальності додаються бали до ЗНО?

На природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності з Додатку №7 Правил прийому.

3. Як отримати додаткові бали?

Зареєструватися на сайті Університету, взяти участь у І турі і набрати 90 і більше балів у ІІ турі Олімпіади.

4. Як потрапити у ІІ тур Олімпіади?

Набрати у І турі Олімпіади 75 і більше балів з онлайн-тестування на сайті Університету.

5. Коли відбудуться тури?

І тур – 28 квітня 2017 року (онлайн на сайті Університету), ІІ тур – 20 травня 2017 року (очно в Університеті).

6. Що це дає при вступі?

20 балів з урахуванням коефіцієнтів предметів ЗНО – це до 7 балів до конкурсного балу вступника і більше шансів отримати місце за державним замовленням.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Національного університету «Львівська політехніка» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Організаційний комітет Всеукраїнської олімпіади Національного університету «Львівська політехніка» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти:

• голова оргкомітету – Федасюк Д.В., проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка»;
  • заступник голови оргкомітету – Шаховська Н.Б., заступник директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка»

Докладніше – в інформаційному повідомленні Олімпіади