Волонтерки з Технологічного коледжу надали перукарські послуги тимчасово переміщеним особам

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Студентки відділення мистецтв Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відвідали комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська спеціальна школа № 100 І–ІІІ ступенів» для дітей з порушеннями зору.

Представниці коледжу на волонтерських засадах надали перукарські послуги тимчасово переміщеним особам з Краматорська, Слов’янська і Чернігова: дітям з інвалідністю, їхнім батькам і персоналу закладу (понад 30 осіб), які тимчасово розміщені Департаментом освіти і науки ЛОВА у школі-інтернаті.

Адміністрація школи висловила подяку за допомогу, розуміння та підтримку в такий непростий час.