Професор Володимир Старчевський: «Проєкт «До вершин з Рошен» дає можливість відчувати, що ми не даремно працюємо…»

Леся Крук, Центр комунікацій Львівської політехніки
Професор ІХХТ Володимир Старчевський

У червні-серпні 2020 року тривав конкурс із відбору найкращих представників науково-педагогічного складу ІХХТ у рамках проєкту «До вершин з Рошен», переможцями стало 9 викладачів, зокрема професор кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Володимир Старчевський.

«Про Програму «Заохочення викладачів» у рамках проєкту «До вершин з Рошен» чуємо не вперше. Її скеровано на створення умов та мотивацію до покращення професійного рівня викладання та участі в науковій діяльності. Однак для нас, науковців, участь у такого роду конкурсах – це передовсім визнання. Визнання того, що ми творимо, чим займаємося і живемо, тобто наукою. Проєкт «До вершин з Рошен» дає можливість відчувати, що ми не даремно працюємо й нашу наукову роботу поважають і цінують», – зазначив професор кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Володимир Старчевський.

Переможців обирали за такими критеріями:

  • оцінка якості викладання;
  • освітня діяльність;
  • наукова діяльність.

До речі, показник оцінювання якості викладання базується на студентському оцінюванні професійних компетенцій викладача через онлайн-опитування (реалізовано Корпорацією Рошен).

«Нас оцінювали за певними критеріями. Зауважу, що коли ти маєш практичний розрахунок і бачиш результат своєї роботи, то сміливо можеш брати участь у конкурсі. Тому раджу колегам не боятися й активно подавати себе на такі програми», – додав Володимир Старчевський.