Володарки Стипендії імені Анни Кісіль вивчатимуть мову на ХV Міжнародній школі україністики від МІОК

За матеріалами сайту «Український погляд»
Заставка ХV Міжнародної школи україністики «Крок до України»

Стипендійний комітет Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) завершив розгляд заяв, мотиваційних листів і рекомендацій та прийняв рішення надати Стипендію імені Анни Кісіль на вивчення української мови 10 молодим українкам з діаспори, які прагнуть вдосконалити знання з української мови та зберігати і розвивати українську ідентичність. Додаткову, 11-у стипендію комітет винятково надав кандидатці з Казахстану як високо мотивованій, активній українці та багатодітній матері.

Українську мову стипендіатки будуть вивчати на ХV Міжнародній школі україністики «Крок до України» в режимі онлайн (19 липня – 1 серпня 2021 року) Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», який є партнером СФУЖО в цьому проєкті.

Стипендія імені Анни Кісіль заснована СФУЖО в пам’ять про Анну Кісіль, голову СФУЖО у 2019–2021 роках, яка активно підтримувала вивчення української мови українцями діаспори.