В.о. завідувача кафедри ММП Ліана Чернобай взяла участь у регіональному семінарі із забезпечення якості вищої освіти

Наталія Гродзевич, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із семінару

7 жовтня 2024 року виконувачка обов’язків завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, к.е.н., професорка Ліана Чернобай взяла участь у регіональному семінарі «Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», організованому Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти на базі Ужгородського національного університету.

Під час семінару учасники обговорювали такі питання:

• оновлене Положення про акредитацію освітніх програм: що зміниться для університетів (доповідач – Андрій Бутенко, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти);
  • Положення про акредитацію освітніх програм 2:0: євроінтеграційний поступ (доповідачка – Наталія Стукало, заступниця голови Національного агентства);
  • процедура та зміст оцінювання освітніх програм за новим Положенням про акредитацію освітніх програм (доповідачка – Олена Єременко, заступниця голови НАЗЯВО);
  • особливості військової підготовки ЗВО у сучасній системі вдосконалення якості вищої освіти (доповідач – Богдан Моркляник, заступник голови НАЗЯВО).

Участь у семінарі взяли представники закладів вищої освіти зі Львова, Києва та багатьох міст України, зокрема переміщені з окупованої території – міста Луганська.

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару