В.о. завідувача кафедри ЕКМ залучили до складу оргкомітету міжнародного студентського конкурсу

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

9 червня 2023 року відбулося підбиття підсумків та оголошення переможців Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проходив на базі Миколаївського національного аграрного університету. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 д.е.н., професора, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Максима Безпарточного було включено до складу організаційного комітету конкурсу.

Впродовж 6–8 червня учасники конкурсу захистили свої наукові проєкти й отримали дипломи І–ІІІ ступенів. У ІІ турі було подано 147 наукових проєктів з українських та закордонних закладів вищої освіти, зокрема з 33 університетів Польщі, Франції, Німеччини, Молдови, Латвії, Бразилії.