В.о. завідувача кафедри ЕКМ взяв участь у тренінгу для заявників Програми Interreg NEXT Польща – Україна

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото з тренінгу

19 червня 2023 року у Львові відбувся тренінг для заявників Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027, у якому взяв участь д.е.н., професор, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Максим Безпарточний.

Під час заходу відбувалися презентації Програми, в межах яких було оприлюднено інформація про:

• пріоритети й цілі проєктів;
  • основні умови першого конкурсу та процедуру подання заявок;
  • бюджет проєкту і прийнятність витрат;
  • процедуру оцінювання та відбору проєктів;
  • партнерство й контрактування;
  • реалізацію проєктів та їхню промоцію.

Після завершення організатори презентували кейси кращих практик реалізації попередніх проєктів, відповіли на запитання учасників та надали поради щодо особливостей підготовки проєктних заявок.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу