В.о. завідувача кафедри ЕКМ взяв участь у навчальній програмі «Забезпечення безпеки в еру діджиталізації»

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

Упродовж квітня-травня 2023 року д.е.н., професор, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Максим Безпарточний проходив онлайн-навчання за темою «Забезпечення безпеки в еру діджиталізації: досвід ЄС» від Центру досконалості Жана Моне «Волинський центр європейських студій: зелене та безпечне сусідство» програми ЄС Еразмус+ при Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

Програмою курсу було передбачено такі модулі:

• вступ до цифрового середовища ЄС;
  • передові цифрові технології;
  • цифрова економіка;
  • кібербезпека в ЄС;
  • цифрове суспільство;
  • міжнародна співпраця в цифровій сфері;
  • ініціатива EU4Digital.

У межах навчання та практики було розглянуто цифрову стратегію ЄС, особливості цифрового середовища ЄС, досвід ЄС у забезпеченні безпеки у цифровій сфері, вплив цифровізації та автоматизації на повсякденне життя.

За результатами проходження навчання та успішного складання тестових завдань із курсу Максим Безпарточний одержав сертифікат.

Отримані знання і матеріали курсу буде використано у навчальному процесі Інституту підприємництва та перспективних технологій, науковій та проєктній діяльності.

Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Сертифікат учасника