В.о. голови Вищої ради правосуддя провів лекцію-діалог для студентів ІППО Львівської політехніки

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Олексій Маловацький

7 грудня 2021 року з нагоди Дня прав людини до онлайн-лекції доцентки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, д.ю.н. Лілії Ярмол долучився в.о. голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький.

Під час лекції було висвітлено актуальні питання, що стосувалися організаційної структури, завдань та повноважень органу суддівського врядування, суддівської кар’єри. Олексій Маловацький наголосив, що судова влада зацікавлена у залученні перспективних та амбітних кадрів і запрошує молодь до своїх лав.

Заняття було проведено у форматі діалогу. Студенти активно ставили запитання, які їх цікавили.

Щира подяка шановному Олексію Маловацькому за важливу та актуальну лекцію-діалог зі студентами Інституту!