Візит-професори з Німеччини і Данії читали лекції для студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до матеріалу

Від початку березня 2022 року на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки працювали візит-професори Rainer Schenk (Німеччина) і Jakob Dalhoff (Данія), які читали лекції для студентів кафедри.

Теми навчальних занять були достатньо важливими й актуальними, особливо для країни в умовах воєнного стану. Вони стосувались розвитку стартапів, інноваційної діяльності, економіки та системи оподаткування в країнах Європейського Союзу.

Колектив кафедри вдячний візит-професорам за те, що вони поділилися своїм досвідом і знаннями зі студентами, а також за велику підтримку Україні під час війни!