Візит делегації Шльонської політехніки: представники польського вишу зустрілися з керівництвом Університету

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
учасники зустрічі

Представники Шльонської політехніки на чолі з її ректором, доктором Honoris causa Львівської політехніки професором Войцехом Зелінським побували в нашому університеті. Вони зустрілися з виконувачем обов’язків ректора професором Юрієм Бобалом, проректором Дмитром Федасюком, очільницею Центру міжнародної освіти Наталією Гоц та завідувачем кафедри САПР Михайлом Лобурем. Учасники зустрічі проаналізували результати багаторічної співпраці двох університетів та обговорили дальші наміри й плани.

Польська делегація також зустрілася з директорами інститутів. Під час відвідин Інституту хімії та хімічних технологій доктор Войцех Зелінський вручив премію найкращій студентці останнього курсу магістратури Ользі Зубаль.