Віце-президент Львівської торгово-промислової палати прочитав відкриту лекцію для студентів кафедри ЗМД

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото з лекції

9 листопада 2023 року відкриту лекцію для студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту на тему «Форс-мажорні обставини у зовнішньоекономічній діяльності» прочитав віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд.

Ця тематика набула особливої актуальності у суб’єктів ЗЕД у зв’язку із війною в Україні. Студенти кафедри поглибили свої знання про діяльність Торгово-промислової палати в Україні, зокрема й у сфері засвідчення форс-мажорних обставин, про перелік визначених законодавчо обставин, які визнають форс-мажорними, про особливості отримання сертифікатів про форс-мажорні обставини, про особливості зовнішньоекономічних договорів та зобов’язань за ними, а також про міжнародну практику у цій сфері тощо.

Висловлюємо вдячність пану Володимиру за цікаву, змістовну лекцію, надзвичайно актуальну в сучасних умовах та практично-орієнтовану!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції