Віртуальний інклюзивний кампус асинхронних курсів у межах проєкту AFID розпочинає свою роботу

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка до матеріалу

Команда проєкту Erasmus+ KA2 «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» (AFID) запрошує відвідати загальнонаціональний промозахід, присвячений старту роботи Віртуального інклюзивного кампусу (VIC). Під час зустрічі викладачі-розробники презентуватимуть свої курси й окреслять їхні ключові особливості, щоб кожен зі слухачів міг обрати той, що повною мірою відповідає його власним потребам та інтересам.

Зустріч відбудеться 24 жовтня 2024 року на платформі Zoom.

Початок о 15:00.

Розпочато також реєстрацію на курси у VIC. Долучайтеся до спільноти, де сучасні знання доступні для всіх!

Нагадуємо, що Національний університет «Львівська політехніка» разом із партнерами з Королівського технологічного інституту (KTH Royal Institute of Technology, Стокгольм, Швеція) – координатора проєкту, Лісабонського університету (University of Lisbon, Лісабон, Португалія), Університету Алькали (Alcalá University, Алькала де Енарес, Мадрид, Іспанія), Державного торговельно-економічного університету (Київ) – національного координатора, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (Харків), Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (Дніпро) реалізує Erasmus+ KA2 проєкт «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації». Метою проєкту є посилити академічну свободу й залученість студентів і викладачів через створення та використання віртуального інклюзивного кампусу, доступного для різних типів користувачів та орієнтованого на широкий міжнародний вибір цифрових освітніх курсів.

Більше інформації про AFID можна знайти на сторінці проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.

Інфографіка Інфографіка