Відвідувачі лекції-презентації у книгозбірні Університету на годину перенеслися у світ японської культури

НТБ Львівської політехніки
лекція-презентація Мирона Федоришина «Японські тривірші хайку і сенрю...»

20 грудня у стінах Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» в рамках Року Японії в Україні відбулася лекція-презентація Мирона Федоришина «Японські тривірші хайку і сенрю: соціопсихолігвістичний аспект».

Слухачі дізналися багато цікавого про ці традиційні японські вірші з акцентом на їхні спільні риси та суттєві відмінності. Наведені яскраві приклади поезій на годину перенесли відвідувачів заходу у світ японської культури.

Доодзо аріґато, Федоришин-сан!

лекція-презентація Мирона Федоришина «Японські тривірші хайку і сенрю...» лекція-презентація Мирона Федоришина «Японські тривірші хайку і сенрю...» лекція-презентація Мирона Федоришина «Японські тривірші хайку і сенрю...»