Відкриття міжнародного проєкту «Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Заставка проєкту

До уваги науковців Львівської політехніки!

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології запрошує на відкриття міжнародного проєкту «Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг» (European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services) та безкоштовний тренінг, які відбудуться 16–17 лютого 2023 року.

Тренінг проводитимуть досвідчені фахівці Університету й провідних підприємств і установ. Місце проведення заходу – аудиторія 204 головного корпусу Львівської політехніки та онлайн.

Після обов’язкової реєстрації на зазначену адресу електронної пошти буде надіслано програму заходу та посилання на приєднання у форматі онлайн.

Координатор і керівник проєкту – Алла Іванишин, кандидат технічних наук, доцентка кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки.

Сайт проєкту