Відкрито виставку-конкурс робіт студентів кафедри архітектурного проєктування «Місто майбутнього»

Кафедра архітектурного проєктування Львівської політехніки
Фото з виставки

Відкрито виставку творчих навчальних робіт студентів І курсу бакалаврату кафедри архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки з дисципліни «Вступ до спеціальності».

Перше завдання «Архітектурні терміни» дає змогу знайомитися з основами професії, опанувати термінологію архітектури, мотивує до вивчення прикладів сучасних рішень та розуміння проблематики. Це новітні тенденції та методи роботи архітектора – реновація, ергономіка, інфраструктура міста, інклюзивність та багато інших.

Студенти самостійно працюють з літературними, інтернет-джерелами, шукають творче рішення композиції у техніці арт-колажу.

Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки