Відкрито щорічні конкурси Fulbright Visiting Scholar Program та Fulbright Research and Development Program

Програма імені Фулбрайта в Україні
Програма імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта в Україні (Fulbright Ukraine) інформує про щорічні фулбрайтівські конкурси.

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців – Fulbright Visiting Scholar Program

Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь:

• кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
  • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
  • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Крайній термін подання документів – 15 жовтня 2020 року.

Для молодих викладачів та дослідників – Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом:

• викладачі;
  • аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня;
  • кандидати наук;
  • адміністратори вищих навчальних закладів;
  • співробітники науково-дослідних установ;
  • журналісти;
  • фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи;
  • спеціалісти у сфері управління культурою;
  • працівники громадських організацій (НДО).

Крайній термін подання документів – 1 листопада 2020 року.

Умови участі та реєстрація – на сайті Програми імені Фулбрайта в Україні.