Відкрито реєстрацію на курс підвищення кваліфікації «Підготовка грантових заявок: теорія та практика»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Афіша заходу

Шановні колеги!

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» запрошує підвищити кваліфікацію у написанні проєктів на грантову програму «Горизонт Європа» на прикладі підготовки проєктної заявки на конкурс MSCA Postdoctoral Fellowships (PF).

Вимоги до учасників:

• наявність досвіду написання проєктних пропозицій;
  • ідея для проєкту, що відповідає профілю Вашої наукової роботи;
  • знання англійської мови на відповідному рівні (В2).

Лектор курсу – Назарій Андрущак, канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри систем автоматизованого проектування Львівської політехніки, керівник Проєктного офісу Університету, переможець проєкту, підтриманого Національним фондом досліджень України (2022–2024), переможець та адміністративний менеджер європейського гранту RISE програми «Горизонт-2020» (2018–2023 рр.), керівник грантів молодих вчених ДБ/СубТера (2019–2021 рр.) та ДБ/Нанокомпозит (2016–2018 рр.), переможець грантової програми CRDF Global STEP Ukraine (2015 р.), переможець гранту Президента України (2014 р.), переможець (2009–2012 рр.) та діючий експерт програми академічних обмінів імені Фулбрайта для навчання в США.

Реєстрація

Крайній термін реєстрації на курс – 23 травня 2022 року. Початок занять – 24 травня.

Умова отримання сертифікату про проходження курсу: подання проєкту в межах програми Європейського Союзу «Горизонт Європа».

У разі виникнення запитань пишіть на e-mail po@lpnu.ua.