Відкрито набір на п’ятиденну школу розслідувачів-початківців «Розслідувати, не можна залишити без уваги»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до заходу

Інститут розвитку регіональної преси відкриває набір на п’ятиденну школу розслідувачів-початківців «Розслідувати, не можна залишити без уваги», яка відбуватиметься 27 лютого – 3 березня 2023 року.

Захід орієнтовано на журналістів, що цікавляться розслідуваннями, але не мають досвіду. За підсумками школи учасники проведуть і опублікують одне журналістське розслідування до кінця травня 2023 року.

Крайній термін реєстрації21 лютого.

Докладніше про школу

Із запитаннями звертатися до Олени Демченко, менеджерки проєктів, на адресу olvl.demchenko@gmail.com.

Більше інформації про інші пропозиції від компаній-роботодавців, про можливості, актуальні вакансії та важливі корисності для кар’єри дізнавайтесь у телеграм-каналі «Студії кар’єри» відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки.