Відкрито конкурс для участі у Програмі обміну Global UGRAD з додатковим компонентом «STEM та підприємництво»

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє, що Державний департамент США відкрив конкурс для участі у 2022–2023 академічному році в Програмі обміну Global Undergraduate Exchange Program для студентів І–ІІ курсів бакалаврату закладів вищої освіти з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE).

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство;
  • проживати в Україні та навчатись у закладі вищої освіти України на І–ІІ курсі (денна форма навчання);
  • бути повнолітнім станом на 1 серпня 2022 року;
  • мати повну середню освіту, отриману в Україні;
  • володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США;
  • повернутися в Україну після завершення Програми та продовжити навчання в українському університеті.

Кандидатам потрібно зареєструватися на веб-сторінці Програми, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у Програмі.

Реченець подання анкет – 6 січня 2022 року, 17:00.

Більше інформації – на сайті Посольства США в Україні або у координатора міжнародних програм Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Христини Барвінської.