Відійшов у Вічність професор кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Володимир Палаш

Інститут інженерної механіки та транспорту
Володимир Миколайович Палаш

Колектив Інституту інженерної механіки та транспорту глибоко сумує з приводу важкої втрати – професора кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Володимира Миколайовича Палаша.

Відійшла у Вічність добра і щира людина, яка все своє життя віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління і молодих науковців Львівської політехніки. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних. Світлий, добрий спомин про Володимира Миколайовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч із ним, кого він навчав і мотивував.

Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна і світла пам’ять йому!

Про дату й час поминальних заходів буде повідомлено згодом.