Відійшов у вічність доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ярослав Юсик

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
Ярослав Юсик

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету «Львівська політехніка» з глибоким сумом сповіщає, що 17 червня 2021 року на 56-му році життя відійшов у вічність багаторічний працівник кафедри, кандидат технічних наук, доцент Ярослав Петрович Юсик.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять про знаного вченого, освітянина, активного учасника культурного життя університету назавжди залишиться в наших серцях.

Парастас відбудеться 17 червня з 18:00 у каплиці Різдва Хрестителя Господнього Йоана Православної церкви України по вул. Пекарська, 52, м. Львів.

Похорон відбудеться 18 червня з 13:00 із каплиці Різдва Хрестителя Господнього Йоана ПЦУ.

Приєднані файли
Некролог263.83 КБ