Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом запрошує на тренінг від компанії ОККО

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

Надзвичайно актуальним на сьогодні є питання пошуку роботи та професійної самореалізації, адже багатьом із нас доводиться шукати нову роботу, часто у незнайомому місті.

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» та компанія ОККО запрошують студентів і випускників 26 травня 2022 року на онлайн-зустріч «Пошук себе та роботи в складні часи».

Під час зустрічі буде розглянуто такі питання:

1. Теперішня дійснійсть та де взяти ресурс в часи турбулентності
  2. Стратегія та конкретні кроки для становлення і розвитку кар’єри
  3. Корисні ресурси, що стануть у нагоді для ментальної самопідтримки та під час пошуку роботи
  4. Актуальні вакансії компанії ОККО

Спікер – Олена Кіріченко, менеджер із розвитку бренду роботодавця компанії ОККО.

Готуйте запитання, доєднуйтесь до зустрічі на платформі Zoom. Початок о 14:00.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Студії кар’єри ВПЗВ та стежте за новими пропозиціями від роботодавців!