Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом запрошує на презентацію компанії Bilfinger Tebodin

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка презентації

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію компанії Bilfinger Tebodin, що відбудеться 21 жовтня 2021 року в режимі онлайн.

Компанія Bilfinger Tebodin в Україні займається проєктуванням промислових будівель та споруд. Зараз Bilfinger Tebodin активно шукає молодих хлопців та дівчат, які готові приєднатися до компанії зі світовим ім’ям і розвиватися в ролі інженера-проєктувальника технологічних процесів.

На презентації спікери – Ростислав Яремчишин, керівник відділу з проєктування технологічних трубопроводів, та Артем Беренда, директор Львівського офісу, розкажуть студентам про Компанію, про реалізовані проєкти і технології.

Захід відбудеться на платформі Microsoft Teams. Початок о 15:00.