Відданий син своєї Батьківщини: на війні загинув випускник Львівської політехніки Роман Клебан

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Роман Клебан

Роман Клебан народився 19 серпня 1980 року в місті Золочів Львівської області. Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 32. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка».

З початком повномасштабного вторгнення Роман Клебан став на захист рідної країни. Після проходження курсів при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та здобуття звання молодшого лейтенанта виконував бойові завдання у складі військової частини А4248. Боронив державу на Бахмутському напрямку. Загинув Роман Клебан 14 серпня 2023 року.

Попрощалися з військовослужбовцем у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а поховали Героя на Личаківському кладовищі.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.