Відбувся вебінар «Система мотивації персоналу в мережі «Сільпо» для студентів Інституту економіки і менеджменту

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Скріншот з онлайн-семінару

23 листопада відбувся вебінар «Система мотивації персоналу в мережі «Сільпо» для студентів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Мережа «Сільпо» – це понад 38 000 співробітників та понад 330 супермаркетів по всій Україні.

Директор з персоналу компанії «Сільпо» Павло Сич розповів про систему мотивації персоналу: матеріальна – зарплата, надбавки, премії, та нематеріальна – пільги, умови праці, навчання, визнання. Компанія пропонує гнучкий графік роботи, що дає змогу студентам поєднувати навчання і роботу.

Презентація була цікавою та інформативною, студенти активно задавали запитання спікеру, цікавилися умовами працевлаштування й можливістю кар’єрного росту.

Наприкінці вебінару відбулася вікторина, за результатами якої найбільш активні та уважні студенти отримали призи від компанії «Сільпо».

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару