Відбувся вебінар на тему «Техніки самодопомоги» від Наталії Лішевської

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка заходу

3 березня 2022 року відбувся вебінар на тему «Техніки самодопомоги» від Наталії Лішевської – психотерапевта у напрямі когнітивно-поведінкової терапії, супервізора, кризового інтервента.

На зустрічі всі присутні могли розповісти про свої труднощі й отримати підтримку, також було розкрито питання технік самодопомоги. За допомогою цього вебінару психологи та консультанти отримала відповіді на масу запитань, зокрема:

• Які є техніки самодопомоги?
  • Наскільки ефективною є самодопомога?
  • Як використовувати ці техніки?
  • Як визначити, яку техніку самодопомоги запропонувати клієнту?

Організатор зустрічі – Оксана Марциняк-Дорош, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, засновниця Академії когнітивно-поведінкової терапії.

На зустріч могли потрапити всі охочі у сфері психології, зокрема психологи та консультанти.