Відбувся технічний семінар компанії «Лео лайтмен Україна» на тему «Пристрої захисту від імпульсних перенапруг»

Інститут енергетики та систем керування
Фото із семінару

1 червня 2023 року в аудиторії 210 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся технічний семінар компанії «Лео лайтмен Україна» на тему «Пристрої захисту від імпульсних перенапруг».

На семінарі було розглянуто питання концепції захисту від імпульсних перенапруг, будови та принципу дії пристроїв такого захисту, їхньої принципової класифікації, місця розташування, способу монтажу та захисту в системі електроенергетичного постачання. Також було наведено основні експлуатаційні характеристики та показники, перевірка працездатності пристроїв захисту від імпульсних перенапруг відомої чеської фірми Saltek.

У семінарі взяли участь студенти та викладачі Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки.

Доповідачами на семінарі були випускники ІЕСК – керівник проєктного відділу компанії «Лео лайтмен Україна» Андрій Фомський та її комерційний директор Тарас Мельничук.

Компанія «Лео лайтмен Україна» – найбільша компанія Західного регіону України, яка здійснює комплексну реалізацію проєктів у сфері блискавкозахисту і заземлення.

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару