Відбувся перший в історії кафедри ЕКС онлайн-захист магістерських кваліфікаційних робіт

Кафедра ЕКС Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

27 травня упродовж 3,5 год відбувалася відеоконференція захисту магістрами наукової освітньої програми кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем. Захищали свої наукові роботи 7 магістрантів. Присутніми на конференції були 22 особи з числа викладачів та студентів кафедри.

Захід пройшов на високому науковому і організаційному рівні. Усі студенти отримали відмінні оцінки. Один із захистів відбувався англійською мовою. Роботи двох студентів подавали на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, де вони отримали дипломи І ступеня. Троє магістрантів отримають дипломи з відзнакою, одного рекомендовано до вступу в аспірантуру.

Голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри Академії сухопутних військ України, д.т.н., професор Ю.В. Шабатура, відзначив високий рівень виконаних робіт та підготовки усіх магістрантів, а також добрі умови проведення захисту.