Відбувся організований кафедрою ЖЗМК міжнародний семінар «Музичний твір як медіатекст»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-конференції

17 листопада 2023 року на базі кафедри журналістики та засобів масової комунікації в онлайн-режимі відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Музичний твір як медіатекст». Організаторами семінару є кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» і кафедра загального та спеціалізованого фортепіано Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка.

У рамках заходу учасники обговорили важливі теми, зокрема про минуле і сучасне музичного мистецтва та його вплив на свідомість аудиторії. Через технічні проблеми частина учасників доєдналася до заходу через голосовий звʼязок по телефону. Вийшла цікава та плідна розмова, яка дала змогу під новим кутом поглянути на вплив музичного мистецтва на аудиторію медіа та його роль у розвитку суспільства.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції