Відбувся круглий стіл «Функціонування фінансового сектору України в умовах воєнного стану»

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

26 травня 2022 року в режимі онлайн відбувся круглий стіл на тему «Функціонування фінансового сектору України в умовах воєнного стану», організований Техніко-економічним фаховим коледжем Національного університету «Львівська політехніка».

На заході були присутні науковці з провідних університетів Львова, викладачі коледжу, фахівці з банківського і страхового бізнесу, а також студенти випускного курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська права і страхування», які виявляли інтерес до науково-пошукової роботи впродовж навчання в коледжі. Організатором й модератором круглого столу була к.е.н., голова циклової комісії обліку, аудиту і фінансів Ірина Старко.

Під час проведення заходу, зокрема:

• викладач коледжу, к.е.н., доцент Ірина Канцір своєю доповіддю про стан фінансової екосистеми окреслила базові проблеми й пріоритети фінансового сектору в час воєнного стану;
  • доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н. Ірина Пасінович зосередила увагу на проблемах і перспективах функціонування валютного ринку в Україні, особливостях курсоутворення в час війни, регуляторних діях НБУ;
  • викладач коледжу, к.пед.н. Оксана Шийка торкнулася вкрай важливої теми, а саме − механізмів страхових відшкодувань від руйнівних дій росії в Україні, акцентувавши на обмеженості сфери їхнього застосування;

Наприкінці учасники заходу висловили готовність взяти участь у подібному заході після нашої перемоги й обговорити фінансові аспекти відбудови України.

Докладніше – на сайті Техніко-економічного фахового коледжу.