Відбувся І етап 81-ї Студентської нayкoвo-технічної конференції у підсекції кафедри ОМБМ

Кафедра опору матеріалів та будівельної механіки Львівської політехніки
Фото з конференції

26 жовтня 2023 року відбувся І етап 81-ї Студентської нayкoвo-технічної конференції у підсекції кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки.

У заході взяли участь 16 студентів, які доповіли про:

• «Перехідні процеси у механічних системах зі скінченним числом ступенів вільності» (Родіон Куденчук, студент групи МП-21);
  • «Модальний аналіз та амплітудно-частотні характеристики дискретної механічної системи (Олександр Стегніцький, студент групи МП-22);
  • екологічне будівництво (Андрій Смаль, студент групи ПБ-21);
  • зелені дахи в сучасному благоустрої міст (Максим Магдалюк, студент групи БД-22).

Присутні ознайомилися з доповідями на актуальні теми:

• «Скінчено-елементний розрахунок каркасу легкого понтону модульного типу» (Дмитро Герук, студент групи БД-24);
  • «Розрахунок методом скінченних елементів апарелі легкого понтону» (Микола Парило, студент групи БД-26);
  • «Водень як новий носій енергії. Використання водню в різних галузях промисловості» (Марія Тараймович, студентка групи БД-29.

Про реалізацію алгоритму методу скінченних елементів в Mathcad Prime 9.0 доповіли студенти групи БДМБ-11сп Назарій Легкий та Богдан Хоптяний.

Результати науково-дослідних робіт, які були відображені у доповідях, не залишили байдужими присутніх на конференції. Побажаємо всім учасникам Студентської нayкoвo-технічної конференції продовжити свої наукові дослідження й отримати нові, ще кращі результати!