Відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Управління персоналом та економіка праці»

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з онлайн-конференції

28 жовтня 2021 року на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції Національного університету «Львівська політехніка», секція «Управління персоналом та економіка праці».

За результатами роботи І етапу конференції комісія у складі науково-педагогічних працівників кафедри МПА прийняла рішення щодо відзначення призовими місцями таких студентів:

Підсекція 1. Компетенції майбутнього в HR-менеджменті

• І місце
    • Підгірна Лілія, студентка групи МЕ-47. Засади людиноцентризму в сучасних підходах до управління персоналом.
      Науковий керівник: Любомудрова Надія Петрівна, – к.е.н., доцент кафедри МПА
  • ІІ місце
    • Мустафаєва Арзу, студентка групи МЕ-47. Невербальне спілкування як один із чинників ефективного проведення співбесід.
      Науковий керівник: Винничук Роксолана Олександрівна – к.е.н., доцент кафедри МПА
    • Волинець Божена, студентка групи МЕ-47. Поняття конфлікту в організації та способи його вирішення.
  • ІІІ місце
    • Питльована Анна, студентка групи МЕ-47. Підвищення фінансової компетенції працівників.

Підсекція 2. Ринок праці в Україні та світі: сучасні виклики

• І місце
    • Мазурчук Олена, студентка групи МЕ-37. Вплив цифровізації на зміну світового ринку праці.
  • ІІ місце
    • Кушпір Мар’яна, студентка групи МЕ-37. Глобалізація її вплив на ринок праці.
      Науковий керівник: Бойківська Галина Миколаївна, доцент кафедри МПА
    • Саладяк Ксенія, студентка групи МЕ-37. Трудова міграція в сучасних умовах соціально-економічних викликів.
  • ІІІ місце
    • Богдан Катерина, студентка групи МЕ-37. Порівняльна оцінка пропозицій віддаленої роботи на ринку праці в ЄС та в Україні.
      Науковий керівник: Панас Ярослав Володимирович – к.е.н., доцент кафедри МПА
    • Іванус Соломія, студентка групи ЕК-31. Розвиток менеджменту віртуального туризму.
      Науковий керівник: Сватюк Оксана Робертівна к.е.н., доцент кафедри МПА.
    • Федик Соломія, студентка групи МЕ-37. Дистанційна робота: переваги та недоліки.
      Науковий керівник: Бойківська Галина Миколаївна, доцент кафедри МПА
Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції