Відбувся День відкритих дверей кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Скріншот з онлайн-заходу

5 травня 2023 року відбувся День відкритих дверей кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки.

У межах цього традиційного заходу майбутні абітурієнти та їхні батьки, студенти, випускники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Університеті, зокрема на кафедрі ТТАЕ, одержали детальні роз’яснення щодо наявних напрямів, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів, познайомилися з колективом кафедри та мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Ознайомитися з деталями, записом зустрічі чи задати додаткові запитання можна, звернувшись на кафедру теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій:

адреса: вул. Устияновича, 5, Х навчальний корпус, кім. 201;
e-mail: ttae.dept@lpnu.ua;
номер телефону: (032) 258-25-15.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу