Відбувся англомовний Euro Speaking Club «European Ukraine: present&future» з Гленном Андерсоном

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

28 березня відбувся черговий англомовний Euro Speaking Club European Ukraine: present&future у рамках реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» модуля Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Модератором був Гленн Р. Андерсон – візит-професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки і колишній волонтер Корпусу миру США в Україні, який проживає у Львові, а учасниками – студенти, аспіранти й викладачі Політехніки.

Предметом жвавої дискусії стала сучасна драматична ситуація в Україні та перспективи розвитку держави в контексті євроінтеграції.

Учасники зустрічі висловлюють щиру подяку Гленну Андерсону за цікавий і корисний захід, невичерпний оптимізм та постійну підтримку України!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу