Відбулися чергові збори первинної профспілкової організації працівників Львівської політехніки

Первинна профспілкова організація працівників Львівської політехніки
f-сторінка Профспілка Львівської політехніки

24 червня у режимі відеоконференції відбулися чергові збори первинної профспілкової організації працівників Національного університету «Львівська політехніка».

На зборах було прийнято такі рішення.

1. Про затвердження змін до Положення про порядок надання житла в гуртожитку для малосімейних у частині визначення рейтингу претендентів на поселення в гуртожиток № 6.
  2. Про надання матеріальної допомоги спілчанам Університету з метою компенсації витрат на оплату ІФА-тестів, необхідних для поселення у навчально-оздоровчі табори Львівської політехніки.
  3. Про передачу на час літніх канікул повноважень Профкому президії Профкому працівників Університету.
  4. Про затвердження видатків на матеріальну допомогу за заявами спілчан Львівської політехніки.
віртуальне засідання членів Профспілки працівників