Відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 022 «Дизайн»

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

13 червня 2024 року на кафедрі дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну в очному форматі відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 022 «Дизайн». Студенти демонстрували графічну частину своїх робіт, оформлену на трьох аркушах формату А0, рукопис пояснювальної записки та презентацію.

Голова екзаменаційної комісії – к.мист., професорка Львівської національної академії мистецтв, завідувачка кафедри дизайну костюму Зеновія Тканко. Члени ЕК: професор, д.арх. Богдан Черкес, професорка, д.арх. Світлана Лінда; доценти: к.арх. Ольга Лисенко, к.мист. Руслан Галишич, к.арх. Олексій Проскуряков, д.е.н. Орест Колещук. Секретар ЕК – доцентка, к.арх. Ольга Лисенко.

До захисту було подано 7 робіт. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень напрацювань, творчий та науковий потенціал магістрів. За підсумками захистів рекомендовано видати дипломи з відзнакою двом студентам.

Бажаємо нашим випускникам широких перспектив для особистого та кар’єрного розвитку!

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт