Відбулися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 022 «Дизайн»

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

Упродовж 3–12 червня 2024 року на кафедрі дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки відбулися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 022 «Дизайн». Було презентовано напрацювання трьох груп денної та однієї групи заочної форми навчання. Загалом захистилося 84 студенти.

Захисти відбулися у очному форматі у аудиторії 223 головного навчального корпусу Університету, яка обладнана проєктором. Студенти демонстрували графічну частину роботи, що вже традиційно компонується на два формати А0, альбом креслень, рукопис роботи і презентацію.

Голова екзаменаційної комісії – к.мист., професорка Львівської національної академії мистецтв, завідувачка кафедри дизайну костюму Зеновія Тканко. Члени ЕК: професорка, д.арх. Світлана Лінда; доценти: к.арх. Ольга Лисенко, к.мист. Руслан Галишич, к.мист. Сергій Мільчевич, к.арх. Ярослав Ракочий, к.е.н. Тетяна Петрушка. Секретар ЕК – доцентка, к.арх. Ольга Лисенко.

Бажаємо нашим випускникам великих можливостей для особистісного та професійного зростання!