Студенти обрали своїх очільників: відбулися вибори голів колегій та профбюро інститутів Львівської політехніки

Микита Гаврилюк, тижневик «Аудиторія»
афіша про вибори голів колегій та профбюро інститутів Політехніки

Через місяць після другого туру виборів президента України в Політехніці пройшли свої, менші за масштабом, але не менші за значущістю вибори. Мова йде про елекцію до Колегії студентів.

Ця подія, що проходить щорічно, цього разу викликала чимале пожвавлення у людей. Студенти всіх університетів отримали змогу обрати як нового голову комітету для університету загалом, так і для інститутів зокрема.

Головою Колегії студентів Політехніки на цей рік обрали Олександра Николяка, який досі ще займає посаду студентського мера міста Львова.

Отже, за результатними виборів головами колегії та профбюро інститутів на 2019 – 20 навчальний рік стали:

• ІАПО – Ольга Легка;
  • ІАРХ – Катерина Штомпель;