Відбулося засідання секції «Філософія» 80-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра філософії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

18 жовтня 2022 року відбулося засідання секції «Філософія» 80-ї Студентської науково-технічної конференції, яке організувала кафедра філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки. Модерував виступи студентів завідувач кафедри філософії Ігор Карівець.

Це вдруге конференція відбувається онлайн, тому студентам треба було готувати презентації своїх доповідей. Із цим завданням вони впоралися дуже добре: презентації були якісні, лаконічні та змістовні, як і самі доповіді.

У конференції взяли участь та виступили з доповідями студенти різних інститутів Львівської політехніки:

1. Данило Бойко (ТТ-21, ІМІТ). Віртуальна реальність як форма життя сучасної людини.
  2. Анастасія Главацька (КБ-205, ІКТА). Чому істина важливіша за дружбу з Платоном?
  3. Володимир Коломієць (ФБ-21, ІНЕМ). Функція пропаганди як спосіб зміни дискурсу в сучасному інформаційному суспільстві.
  4. Ангеліна Недошитко (УАі-21, ІАПО). Вплив філософії на формування лідерських якостей крізь призму освітнього спрямування.
  5. Оксана-Анна Ткачик (МЕ-24, ІНЕМ). Особливості абстрактного мислення: аналіз статті Геґеля «Хто мислить абстрактно?»
  6. Анастасія Халупник (МЕ-27, ІНЕМ). Трактування безсмертя: історія та сучасність.
  7. Анна Стельмащук (КБ-210, ІКТА). Етичний аспект кіберзлочинів.
  8. Анастасія Баюрак (БД-22, ІБІС). Мораль та свобода.
  9. Олена Михайльчук (ТЛ-21, ІМІТ). Роль емоцій в релігійному житті людини.

Після кожної доповіді був час для питань та відповідей. Усі доповіді викликали жваві дискусії, що свідчить про серйозне ставлення студентів до обговорюваних проблем. Головне побажання було, щоб студенти не втрачали інтерес до філософії впродовж усього життя!

Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання