Відтворимо історію «Просвіти» разом: відбулося перше цього навчального року засідання Ради університетської «Просвіти»

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
фото з архіву

Перше цього навчального року засідання Ради університетського Товариства «Просвіта» було присвячене підготовці до 150-річчя від його заснування в Україні і 30-річчя – у Львівській політехніці.

У задумах – видати наступного, ювілейного року книгу, присвячену становленню та розвитку «Просвіти». Для цього необхідно зібрати максимально інформації, фотоматеріалів про буремну боротьбу Товариства за незалежність Української держави, обстоювання прав і свобод нашого народу, діяльність, яка не давала приспати національну свідомість. Просвітяни закликають усіх небайдужих ретельно переглянути родинні архіви й поділитися матеріалами, які пов’язані зі знаковими подіями нашого народу, особливо цікавлять ті, що стосуються 1980–90-х років.