Відбулося засідання EuroSPEAKing Club на тему «Вплив кризи COVID-19 на торгівельну політику ЄС»

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

13 травня відбулося засідання EuroSPEAKing Club на тему «Вплив кризи COVID-19 на торгівельну політику ЄС» у рамках реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка».

Дискусія була зосереджена навколо основних економічних викликів, спричинених пандемією коронавірусу. Студенти спробували проаналізувати вплив COVID-19 на торгівельну політику Європейського Союзу та сформулювати можливі шляхи подолання негативних тенденцій.

Також особливе зацікавлення викликало питання вакцинування населення і відновлення передкризових показників туристичного сектору.