Відбулося секційне засідання наукового гуртка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із засідання гуртка

20 листопада 2023 року відбулося секційне засідання наукового гуртка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, присвячене питанням значення класифікації товарів для сучасної торгівлі.

На засіданні було заслухано доповіді студентів з таких актуальних питань, як особливості класифікації окремих груп непродовольчих товарів та її вплив на формування асортименту й асортиментної політики.

З доповідями виступили студенти групи ПТ-22 Ірина Барабаш, Романа Пенгрин, Артем Полюга, Василь Панчишин.

За результатами обговорення доповідей студентів було визначено напрями подальших наукових досліджень з розгляду оцінювання відповідності торговельного асортименту попиту споживачів у сучасних умовах.

Фото із засідання гуртка Фото із засідання гуртка Фото із засідання гуртка Фото із засідання гуртка