Відбулося секційне засідання наукового гуртка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Професорка кафедри ПЕЕТ Ірина Ємченко зі студентами

15 березня 2023 року відбулося секційне засідання наукового гуртка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки, присвячене Всесвітньому дню прав споживача.

На секційному засіданні розглядали проблемні питання потрапляння небезпечної продукції в Україну, ефективність системи швидкого повідомлення споживачів про виникнення ризику, захисту споживачів від небезпечних харчових продуктів і непродовольчих товарів, встановлення балансу між правами споживача та інтересами виробника.

Із доповідями виступили студенти групи ПТ-21 Ю. Кушнір, П. Коцуба, М. Мазан, Н. Ляхович, В. Писик.

За підсумками виступів було визначено проблеми з питань захисту прав споживачів в Україні на сучасному етапі та зроблено узагальнені висновки.

Професорка кафедри ПЕЕТ Ірина Ємченко зі студентами Учасники гуртка