Відбулося організаційне засідання гуртка «Адміністративіст» кафедри адміністративного та інформаційного права

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-заходу

3 березня 2023 року відбулося організаційне засідання гуртка «Адміністративіст» кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, на якому розглянули питання організаційного характеру. Затверджено напрями науково-дослідної роботи гуртка.

Присутні на заході мали змогу обговорити тематику подальшої науково-дослідної роботи, зокрема обрали теми доповідей для участі у Міжнародній конференції «Проблеми розвитку адміністративного, фінансового та інформаційного права в контексті євроінтеграційних процесів», яку кафедра адміністративного та інформаційного права проводитиме 5 травня 2023 року.

Участь у засіданнях гуртка допомагає здобувачам вищої освіти розкрити науковий потенціал і сформувати навички науково-дослідної діяльності.