У Львівській політехніці відбулося організаційне засідання Малої технічної академії наук

ІННЦПКО Львівської політехніки
засідання Малої технічної академії

12 листопада 2016 року відбулося організаційне засідання Малої технічної академії наук Національного університету «Львівська політехніка», яке проводив директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Захар’яш.

Мала академія наук – це інтелектуальний клуб людей різного віку з нестримним прагненням пізнавати красу навколишнього світу та щасливою потребою взаємного спілкування.

Під час зустрічі діти мали можливість ознайомитися з роботою секцій Малої технічної академії наук, поспілкуватися з їхніми керівниками.

засідання Малої технічної академії засідання Малої технічної академії засідання Малої технічної академії