До Дня української писемності й мови: відбулося чергове засідання Ради університетської «Просвіти»

Марія Буцманюк, тижневик «Аудиторія»
день писемності української мови

26 жовтня відбулося чергове засідання ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки. Голова Товариства професор Христина Бурштинська ознайомила присутніх із планом заходів обласної «Просвіти» до Дня української писемності та мови, а просвітяни університету визначилися зі своєю участю в них. Зокрема, 9 листопада колона політехніків із патріотичними гаслами і піснями вирушить від 4-го навчального корпусу до пам’ятника Івану Франкові, відтак разом із іншими просвітянами пройде до міської ратуші, де відбудеться флеш-моб і концерт.

Члени університетської ради обговорили також своє бачення книжки, яку Політехніка планує видати до 150-річчя «Просвіти» і 30-річчя її діяльності у Львівській політехніці та закликають усіх охочих надсилати свої спогади на електронну адресу редакції тижневика «Аудиторія».