Готуємося до звітів-виборів і загальноуніверситетських заходів: відбулося чергове засідання ради «Просвіти»

Марія Буцманюк, тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

На черговому засіданні ради «Просвіти» Львівської політехніки обговорювали підготовку до планової звітно-виборної конференції. Голова Товариства професор Христина Бурштинська повідомила, що просвітяни отримають посвідчення всеукраїнського зразка, а для цього всім осередкам необхідно здійснити переоблік членів, принципово оцінити свою роботу та університетської ради, обговорити кандидатури до нового складу ради.

Очільниця університетської «Просвіти» проінформувала, що до дня вшанування жертв голодоморів політехніки проведуть ряд заходів, серед яких – демонстрація документальних хронік, запалювання свічок і покладання квітів.

Просвітяни обговорили також підготовку та участь у вечорі пам’яті письменниці і громадського діяча Ірини Калинець (до 75-річчя з дня народження).

Політехніки охоче сприйняли пропозицію – до дня св. Миколая обдарувати дітей учасників АТО. Для цього кожен інститут отримав адреси таких сімей.