22–26 лютого 2022 року відбулася Зимова школа комп’ютерної майстерності, організована кафедрою соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.
Мета заходу – ознайомити майбутніх випускників загальноосвітніх середніх шкіл з можливістю отримання навиків фахівця з інформаційних технологій, обравши освітньо-професійну програму «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» (код спеціальності 029).
В рамках онлайн-заходу слухачі ознайомилися з темами курсів, які вивчають студенти під час навчання на спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Викладачі кафедри СКІД розповіли про такі теми:
- «Створення та управління спільнотами в соціальних мережах»;
- «Використання ігрових методик у роботі над ІТ-проектами»;
- «Інструменти представлення творчих проєктів у вигляді віртуальних виставок»;
- «Боротьба з дезінформацією та формування критичного мислення у молоді»;
- «Збереження анонімності у віртуальному просторі»;
- «Використання інформаційних технологій для управління людськими ресурсами»;
- «Секрети успішного спілкування в Інтернеті».
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh1.png?itok=bWqBaPvl)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh2.png?itok=bIlxVISB)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh3.png?itok=zG4ltSE_)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh4.png?itok=WGYPOF2R)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh5.png?itok=YpgcYwp6)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/3/para/gallery/zsh6.png?itok=C-SA9eN5)